Kiralık Villada Tatil Yapmanın Avantajları Nelerdir?

Kiralık villada tatil yapmak alışılagelmiş tatil kavramını yerle bir etmiştir. Bu tatil seçeneği ile tatil kavramı hakkındaki algılarınız değişecek.  Çünkü kiralık villada yapılan tatil de her şey sizin istediğiniz gibi yürümektedir. Yani bu tatilde kural belirleyici sizler olacaksınız.  Villanızı ister Deniz kenarinda villalar isterseniz bir ormanın içerisinde kiralayabilir ve kendi zevklerinize göre tatilinizi tasarlayabilirsiniz. Ayrıca villa kiralayarak tatil yapmak için sadece yaz aylarını beklemenize gerek de yoktur. Dilerseniz kışın ortasında şöminenizde ateş yakarak da villanızda tatil yağabilirsiniz. İşte kiralık villa ile tatil yapmanın sizlere bu denli kolaylıklar sağladığı görülmektedir.

1.     Sadece Size Özel Bir Tatil

Kalabalıktan uzak ve sadece size özel bir tatil seçeneği hayal edin. İşte villa kiralama bu denli özel bir tatil türüdür. Kurallarını kendiniz koyacağınız bir tatil tasarlayabilmeniz bu denli kolaydır.

Sevdiklerinizle beraber sadece size özel bir tatil hayal edin. Sabah kahvaltınızı ister mutfağınızda isterseniz bahçenizde yapabileceksiniz. Gün içerisinde ister havuza girip, ister barbekünüzü yakabileceğiniz size özel anlar. Bütün bunlara villa kiralayarak ulaşabilirsiniz.

2.     Uygun Fiyata Yüksek Konfor

Kiralık villada tatil yapmak diğer tatil seçeneklerine göre hem daha ucuz hem de daha sağlıklıdır. Pandemi koşulları dikkate alındığında bu iki artı yön tatilciler için oldukça önemlidir.  Ayrıca villa kiralayarak tatil her bütçeye göre sınıflandırılabilmektedir. Bu sayede hemen herkes kiralık villada tatil keyfine varabilmektedir. Kiralık villalarda fiyat farklılaşmasının ana nedeni villada kalacak kişi sayısının farklılığıdır. Örneğin iki kişinin kalmasına uygun olan balayı villaları aileler ile kalınabilecek havuzlu ve saunalı villalara göre bir nebze daha ucuzdur.

 

3.    Evinizde Tatil Yapın

Kiraladığınız villaya yerleştikten sonra ister kısa süreli kalın isterseniz uzun süreli kalın o villa sizin konutunuz aline gelmektedir. Bu sayede hiç kimsenin kurallarına uymadan kendi kafanıza göre ailenizle ve sevdiklerinizle doya doya tatil yapabilirsiniz. Kiralık villaları bu denli rahat kullanabilmenizi sağlayan şey ise içlerinin eşyalı olmasıdır. Üstelik bu eşyalar siz villanıza yerleşmeden dezenfekte edilmektedir.

Kiralık villalınızı ister deniz kenarından isterseniz de ormanın içinden kiralayabilirsiniz. Bu tamamen sizin zevkinize kalmış bir durumdur. Bu sayede kişisel tercihlerinize göre mükemmel bir tatil yapabilirsiniz.

4.     Çocuklu Aileler İçin Villa Tatili

Kiralık villalar çocuklu aileler için en uygun tatil konseptidir. Çünkü otellerde ya da pansiyonlarda yapılan tatiller sırasında çocuklar anne babalarına zor ve korkulu anlar yaşatabilmektedir. Üstelik kalabalık olması dolayısıyla da çocukları koruma daha zordur. Ancak villa kiralayarak yapılan tatillerde çocuklar sürekli göz önünde tutulabilmekte ve anne babalar da daha rahat bir tatil geçirebilmektedir. Kiralanan villaların bulundukları sitede ya da en kötü ihtimalle villanın bahçesinde bulunan parklar ve yeşil alanlar sayesinde çocuklar eğlenceli vakit geçirebilmektedir.

İncelemek için tıklayın => Çocuk Havuzlu Villalar

5.     Havuzu Korunaklı Villada Gözlerden Uzak Bir Tatil

Burada öncelikle korunaklı havuz kavramını açıklamakta fayda vardır. Korunaklı havuz duvarları yüksek olan ve müstakil olarak kullanılan villalarda bulunan havuzdur. Bu havuzlar hiç kimse tarafından gözlenemez ve takip edilemez. Bu da muhafazakâr aileler için oldukça önemlidir.  Bu tip bir havuzu bulunan kiralık villalar da mevcuttur. Bu villalar genellikle şehirden uzak ve site biçiminde inşa edilen villalardır. Bu kiralık villalarda tatil yapmak deniz kenarında bulunan villalara göre biraz daha ucuzdur.

6.     Mesafeli ve Hijyenik Bir Tatil

Kiralık villada tatil yapmak diğer tatil seçeneklerine göre daha hijyeniktir. Çünkü villa sahipleri yeni müşteriler gelmeden villayı dezenfekte etmektedir. Bu dezenfekte işlemi mobilyalar, beyaz eşyalar ve yüzeyler başta olmak üzere tüm villayı kapsamaktadır. Dezenfekte işlemleri en az %80 alkol oranına sahip temizleyiciler ile yapılmaktadır. Daha sonra durulama işlemiyle beraber kiralık villa yeni müşterilerin kullanımına hazır hale gelmektedir.  Bu işlem her yeni müşteri gelmeden önce tekrarlanmakta ve insanlar sağlıklarını tehdit eden herhangi bir sorunla karşılaşmamaktadır.

Sizlerde bu gibi avantajları olan kiralık villalarda tatilini son derece eğlenceli ve verimli bir biçimde geçirmek istiyorsanız hemen bir turizm acentesi, emlakçı ya da villasını kiralayan villa sahibiyle iletişime geçebilirsiniz. Yaz aylarında yoğunluktan dolayı kiralık villa bulmak bir hayli zorlaştığından erken rezervasyon avantajlarını da kullanabilirsiniz.

Tavsiye Edilen Yazılar

Henüz yorum yapılmamış, sesinizi aşağıya ekleyin!


Bir Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir